Новини

Який компостер обрати?
4 Грудня 2020
Як і анонсували у попередньому дайджесті, розповідаємо про способи компостування вдома!Сьогодні розкажемо про практики компостування у домогосподарствах. Отже, для запуску процесу вам потрібно визначитись з місцем збору органіки - це може бути спеціальний компостер або ж можна закопувати відходи одразу в ґрунт (для цього варто визначитись тільки з земельною ділянкою).  
Обираємо компостер
Компостер - це ємність великого об'єму, яка призначена для приготування високоякісного органічного добрива в домашніх умовах, і в той же час є відмінним рішенням для позбавлення від садового сміття, залишків їжі та іншої органіки.  
Компостери бувають:
металеві;
дерев'яні;
земляні;
пластикові.
Можна придбати готовий компостер, а можна зробити самостійно. Вибір матеріалу для виготовлення достатньо широкий - палети,  використані дошки, шифер та ін. Навесні, в ході реалізації нашого проєкту будуть проведені майстер-класи, щодо виготовлення компостеру власноруч, відвідати який зможуть усі охочі.
Поки визначаєтесь із видом компостеру, ми готуємо наступну публікацію із корисними порадами як правильно організувати “життя” в компостері, яка має бути основа, чергування шарів органіки а також про те, що може допомогти компосту визрівати швидше.  
«Проєкт реалізовується за підтримки  Міжнародний фонд "Відродження" та European Union in Ukraine в рамках грантового компоненту проєкту @EU4USociety  
#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #ЛюдяністьВзаємодопомога #StopCoronavirus
#компостуй_Вознесенськ
Інструменти локальної демократії VS карантин VS Вознесенська ОТГ
20 Листопада 2020
Менеджерка проєктів та програм ГО «Агентство економічного розвитку», експертка дослідження інструментів локальної демократії по Миколаївській області Олена Заворотченко представила Аналітичний звіт (дорожню карту) виконання інструментів локальної демократії в умовах карантину стосовно Територіальної громади міста Вознесенська.
Отже, давайте розберемось що таке компост?
13 Листопада 2020
В ході реалізації проєкту "Відродження традицій компостування для збереження навколишнього природного середовища у Вознесенській ОТГ", ми запускаємо інформаційний дайджест присвячений темі “компостування” та супутніх питань.
Отже, давайте розберемось що таке компост?  
Компост - (нім. kompost, італ. composta, від лат. compositus — «складовий») — органічні добрива, що утворилися внаслідок розкладання органічних речовин мікроорганізмами.
Для виготовлення компосту використовують відходи рослинництва (бур'ян, листя, зіпсовані овочі та фрукти), а також фекалії, деякі види сміття, відходи м'ясного виробництва тощо.  
Що таке компостування?
Компостування - це метод виробництва добрив із різних органічних відходів, для отримання екологічно чистої продукції та покращення ґрунту.
За допомогою цього процесу побутові органічні відходи можна не викидати у загальний смітник, а використати, і отримати органічне добриво і, навіть, ґрунт.  
Пропонуємо провести невеличкий експеримент))
Проведіть спостереження, скільки органіки протягом двох тижнів потрапляє до Вашого смітника?
Чекаємо на відповіді у коментарях, а в наступному дайджесті розкажемо про методи і способи компостування в приватному будинку, квартирі.
«Проєкт реалізовується за підтримки  Міжнародний фонд "Відродження" та European Union in Ukraine в рамках грантового компоненту проєкту @EU4USociety  
#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #ЛюдяністьВзаємодопомога #StopCoronavirus
#компостуй_Вознесенськ
Хто з депутатів Миколаївської міськради змінив свою партійність на місцевих виборах?
24 Жовтня 2020
Магічне число -  666, саме стільки кандидатів у депутати до Миколаївської міської ради офіційно зареєстровано , від чотирнадцяти політсил - “Партія Зелених України”, Всеукраїнське об'єднання “Батьківщина”, Всеукраїнське об'єднання “Свобода”, “Європейська солідарність”, З”А МАЙБУТНЄ”, “НАШ КРАЙ”, “Миколаївці”, “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ”, “ПАРТІЯ ШАРІЯ”, “Перемога Пальчевського”, “ПРОПОЗИЦІЯ”, “РАЗОМ СИЛА”, “РОЗУМНА СИЛА”, “СЛУГА НАРОДУ”.
Наша організація розпочала реалізацію проєкту "Відродження традицій компостування для збереження навколишнього природного середовища у Вознесенській ОТГ".
19 Жовтня 2020
Приступаємо до роботи! Наша організація розпочала реалізацію проєкту "Відродження традицій компостування для збереження навколишнього природного середовища у Вознесенській ОТГ". Проект направлений на зменшення кількості органічних відходів на полігоні твердих побутових відходів шляхом популяризації практики компостування в приватних домоволодіннях нашої громади. В межах проекту планується відновити традиції компостування на пілотній території ОСНу «Зелена долина». Для цього силами проекту буде: - створене належне нормативно-правове забезпечення (прийняття міської програми та організаційної-технічних рішень); - надано матеріально технічну допомогу мешканцям пілотного району у облаштуванні компостерів; - запроваджено економічні стимули через зменшення тарифу на вивезення сміття; - підвищено рівень знань мешканців щодо методів компостування. Нашими партнерами є КП "Санітарна очистка міста", Виконавчий комітет Вознесенської міської ради та ОСН "Зелена долина". «Проєкт реалізовується за підтримки Міжнародний фонд "Відродження" та European Union in Ukraine в рамках грантового компоненту проєкту @EU4USociety #ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #ЛюдяністьВзаємодопомога #StopCoronavirus
1 2 3 4 5
м. Вознесенськ, вул. Пушкінська,3/35

+38(05134)3-22-50
  
+38(098)333-22-50
  
+38(099)333-22-50