Новини

Отже, давайте розберемось що таке компост?
13 Листопада 2020
В ході реалізації проєкту "Відродження традицій компостування для збереження навколишнього природного середовища у Вознесенській ОТГ", ми запускаємо інформаційний дайджест присвячений темі “компостування” та супутніх питань.
Отже, давайте розберемось що таке компост?  
Компост - (нім. kompost, італ. composta, від лат. compositus — «складовий») — органічні добрива, що утворилися внаслідок розкладання органічних речовин мікроорганізмами.
Для виготовлення компосту використовують відходи рослинництва (бур'ян, листя, зіпсовані овочі та фрукти), а також фекалії, деякі види сміття, відходи м'ясного виробництва тощо.  
Що таке компостування?
Компостування - це метод виробництва добрив із різних органічних відходів, для отримання екологічно чистої продукції та покращення ґрунту.
За допомогою цього процесу побутові органічні відходи можна не викидати у загальний смітник, а використати, і отримати органічне добриво і, навіть, ґрунт.  
Пропонуємо провести невеличкий експеримент))
Проведіть спостереження, скільки органіки протягом двох тижнів потрапляє до Вашого смітника?
Чекаємо на відповіді у коментарях, а в наступному дайджесті розкажемо про методи і способи компостування в приватному будинку, квартирі.
«Проєкт реалізовується за підтримки  Міжнародний фонд "Відродження" та European Union in Ukraine в рамках грантового компоненту проєкту @EU4USociety  
#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #ЛюдяністьВзаємодопомога #StopCoronavirus
#компостуй_Вознесенськ
Хто з депутатів Миколаївської міськради змінив свою партійність на місцевих виборах?
24 Жовтня 2020
Магічне число -  666, саме стільки кандидатів у депутати до Миколаївської міської ради офіційно зареєстровано , від чотирнадцяти політсил - “Партія Зелених України”, Всеукраїнське об'єднання “Батьківщина”, Всеукраїнське об'єднання “Свобода”, “Європейська солідарність”, З”А МАЙБУТНЄ”, “НАШ КРАЙ”, “Миколаївці”, “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ”, “ПАРТІЯ ШАРІЯ”, “Перемога Пальчевського”, “ПРОПОЗИЦІЯ”, “РАЗОМ СИЛА”, “РОЗУМНА СИЛА”, “СЛУГА НАРОДУ”.
Наша організація розпочала реалізацію проєкту "Відродження традицій компостування для збереження навколишнього природного середовища у Вознесенській ОТГ".
19 Жовтня 2020
Приступаємо до роботи! Наша організація розпочала реалізацію проєкту "Відродження традицій компостування для збереження навколишнього природного середовища у Вознесенській ОТГ". Проект направлений на зменшення кількості органічних відходів на полігоні твердих побутових відходів шляхом популяризації практики компостування в приватних домоволодіннях нашої громади. В межах проекту планується відновити традиції компостування на пілотній території ОСНу «Зелена долина». Для цього силами проекту буде: - створене належне нормативно-правове забезпечення (прийняття міської програми та організаційної-технічних рішень); - надано матеріально технічну допомогу мешканцям пілотного району у облаштуванні компостерів; - запроваджено економічні стимули через зменшення тарифу на вивезення сміття; - підвищено рівень знань мешканців щодо методів компостування. Нашими партнерами є КП "Санітарна очистка міста", Виконавчий комітет Вознесенської міської ради та ОСН "Зелена долина". «Проєкт реалізовується за підтримки Міжнародний фонд "Відродження" та European Union in Ukraine в рамках грантового компоненту проєкту @EU4USociety #ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #ЛюдяністьВзаємодопомога #StopCoronavirus
Дослідження місцевої кліматичної політики громад Миколаївської області
23 Вересня 2020

Громадська організація «Агентство економічного розвитку» враховуючи важливість впровадження кліматичних цілей у місцевих програмах - дослідила  стан кліматичної політики у чотирьох громадах Миколаївської області:  Вознесенська міська об'єднана територіальна громада, Олександрівська ОТГ, Прибужанівська ОТГ та Бузька ОТГ.

Змінимо кліматичну ситуацію. Почнемо з себе.
2 Червня 2020

Сучасна Україна має велику кількість екологічних проблем, для вирішення яких кожному члену суспільства необхідно почати з себе. Проте для досягнення загальнонаціональних цілей, важливо почати з місцевої політики: впроваджувати локальні стратегії та розбудовувати систему  кліматично амбітних міст. Перші кроки зроблені.

2 3 4 5 6
м. Вознесенськ, вул. Пушкінська,3/35

+38(05134)3-22-50
  
+38(098)333-22-50
  
+38(099)333-22-50