Новини

Дослідження місцевої кліматичної політики громад Миколаївської області
23 Вересня 2020

Громадська організація «Агентство економічного розвитку» враховуючи важливість впровадження кліматичних цілей у місцевих програмах - дослідила  стан кліматичної політики у чотирьох громадах Миколаївської області:  Вознесенська міська об'єднана територіальна громада, Олександрівська ОТГ, Прибужанівська ОТГ та Бузька ОТГ.

Змінимо кліматичну ситуацію. Почнемо з себе.
2 Червня 2020

Сучасна Україна має велику кількість екологічних проблем, для вирішення яких кожному члену суспільства необхідно почати з себе. Проте для досягнення загальнонаціональних цілей, важливо почати з місцевої політики: впроваджувати локальні стратегії та розбудовувати систему  кліматично амбітних міст. Перші кроки зроблені.

Результати оцінювання діяльності депутатів Миколаївської міської ради за четвертий рік повноважень
27 Травня 2020
Основна тенденція, яка характеризує діяльність депутатів за четвертий рік їх повноважень, є негативною, оскільки усереднені персональні оцінки депутатів за 2019 рік є нижчими за аналогічні оцінки попереднього року. Про такі результати оцінювання і їх причини розповіли представники ГО «Агентства економічного розвитку» під час онлайн презентації, 27 травня. 
Інформування -головний інструмент протидії поширення вірусу, який ми обрали для себе в умовах сьогодення.
15 Квітня 2020
Протягом декількох останніх днів, Агентство економічного розвитку разом із волонтерами, завзято розповсюджуємо інформаційні плакати "Як вберегтись від коронавірусу?" та наліпки "Дотримуйся дистанції" по Вознесенській громаді (Міська влада Вознесенська), а також громадах Миколаївської області - Арбузинська об'єднана територіальна громадаОлександрівська громадаБузька громадаПрибужанівська сільська радаКоблівська Об'єднана Територіальна ГромадаМостівська об'єднана територіальна громада


Оголошується тендер на розробку та створення сайту-калькулятора з можливістю авторизованого доступу
23 Березня 2020

Громадська організація «Агентство економічного розвитку» та Програма розвитку ООН (Проект «Посилене партнерство для сталого розвитку») цим оголошенням запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати цінові/комерційні пропозиції для розробки та створення сайту-калькулятора з можливістю авторизованого доступу у межах проекту «Револьверний фонд: Партнерство для підвищення енергоефективності багатоквартирних будинках Миколаївської та Одеської областей». 

2 3 4 5 6
м. Вознесенськ, вул. Пушкінська,3/35

+38(05134)3-22-50
  
+38(098)333-22-50
  
+38(099)333-22-50