Новини

У м. Вознесенську Миколаївської області відкрилась громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини
22 Червня 2022

В червні 2022 року у місті Вознесенськ Миколаївської області на базі громадської організації «Агентство економічного розвитку» відкрилась громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини. В рамках роботи приймальні здійснюється надання безоплатної правової допомоги та просвітницька робота з усіх питань, пов’язаних з воєнним станом та війною РФ проти України. Також спільно з громадською приймальнею УГСПЛ в м. Одесі (на базі Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України») проводиться діяльність з документування злочинів армії РФ на території Миколаївської області у межах реалізації глобальної ініціативи «Трибунал для Путіна».


ТЕНДЕР НА ПРОВЕДЕННЯ ПІДГОТОВКИ ДО ФІНАНСОВОГО АУДИТУ ГО «АЕР»
28 Січня 2022


Громадська організація «Агентство економічного розвитку» » в рамках програми «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства» оголошує тендер на пошук підрядника для проведення підготовки до фінансового аудиту за результатами діяльності в 2021 році.


 

Тендер - логістичні послуги по Миколаївській області
13 Жовтня 2021

Громадська спілка «Мережа хабів громадянського суспільства України» цим оголошенням запрошують перевізників надати цінові/комерційні пропозиції щодо Логістичні послуги по Миколаївській області у межах проєкту «Підтримка цифровізації державних послуг у громадах Миколаївської та Кіровоградської областей». Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

Тендер  -  друк брендованої продукції
11 Жовтня 2021

Громадська спілка «Мережа хабів громадянського суспільства України» цим оголошенням запрошують кваліфіковані організації або спеціалістів з доброю репутацією надати цінові/комерційні пропозиції щодо Друку брендованої продукції у межах проєкту «Підтримка цифровізації державних послуг у громадах Миколаївської та Кіровоградської областей». Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

   

Тендер на друк брендованої продукції
24 Вересня 2021
Оголошується тендер від ГС "Мережа хабів громадянського суспільства України" на друк брендованої продукції
1 2 3 4 5
м. Вознесенськ, вул. Пушкінська,3/35

+38(05134)3-22-50
  
+38(098)333-22-50
  
+38(099)333-22-50