Новини

Тендер - логістичні послуги по Миколаївській області
13 Жовтня 2021

Громадська спілка «Мережа хабів громадянського суспільства України» цим оголошенням запрошують перевізників надати цінові/комерційні пропозиції щодо Логістичні послуги по Миколаївській області у межах проєкту «Підтримка цифровізації державних послуг у громадах Миколаївської та Кіровоградської областей». Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

Тендер  -  друк брендованої продукції
11 Жовтня 2021

Громадська спілка «Мережа хабів громадянського суспільства України» цим оголошенням запрошують кваліфіковані організації або спеціалістів з доброю репутацією надати цінові/комерційні пропозиції щодо Друку брендованої продукції у межах проєкту «Підтримка цифровізації державних послуг у громадах Миколаївської та Кіровоградської областей». Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

   

Тендер на друк брендованої продукції
24 Вересня 2021
Оголошується тендер від ГС "Мережа хабів громадянського суспільства України" на друк брендованої продукції
29 Липня 2021
Освітній онлайн курс по запуску та використанню інструментів Google і Microsoft в діяльності ОГС від Фонду громади міста Херсон "Захист"
Увага! конкурс пропозицій на послуги менторінгу по супроводу програми компостування
8 Липня 2021
Агентство економічного розвитку (далі по тексту Замовник), оголошує конкурс пропозицій на послуги менторінгу по супроводу програми компостування в ОСН "Зелена долина" у місті Вознесенську, Миколаївської області. Конкурс проводиться в рамках проекту № SG53835 «Відродження традицій компостування для збереження навколишнього середовища у Вознесенській ОТГ» від 17.09.2020 року, який реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Результатом конкурсу стане відбір юридичної особи чи ФОП (далі по тексту Виконавець), яка буде субконтрактором ГО «Агентство економічного розвитку» та надасть послуги менторінгу по супроводу програми компостування в ОСН "Зелена долина" у м.Вознесенську Миколаївської області протягом липня-вересня 2021 року. Вимоги до учасників тендеру: бути зареєстрованим як юридична особа або ФОП та впроваджувати діяльність мінімум за одним з наступних КВЕД: 16.23 - Виробництво інших дерев'яних будівельних конструкцій і столярних виробів 74.90 - Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н. в. і. у. 85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у. 85.60 - Допоміжна діяльність у сфері освіти. Мати досвід менторства в реалізації громадських або бізнес проектів, направлених на сталий розвиток. Зацікавлені організації повинні подати: ➡️Копію витягу з Єдиного державного реєстру ЮОФОПГФ юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців із зазначенням КВЕД ➡️Копія паспорту та ідентифікаційного коду платника податків (для ФОП) ➡️Копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ➡️Банківські реквізити рахунку організації (компанії, ФОП). ➡️Заявку учасника конкурсу пропозицій на послуги менторінга по супроводу програми компостування в ОСН "Зелена долина" у місті Вознесенськ. Термін подання документів до 14 липня 2021 року. Напишіть листа на ngo@aer.net.ua з темою "Тендер" і ми надішлемо заявку учасника конкурса.
1 2 3 4 5
м. Вознесенськ, вул. Пушкінська,3/35

+38(05134)3-22-50
  
+38(098)333-22-50
  
+38(099)333-22-50