Новини

ТЕНДЕР НА ПРОВЕДЕННЯ ПІДГОТОВКИ ДО ФІНАНСОВОГО АУДИТУ ГО «АЕР»
11 Січня 2022


Громадська організація «Агентство економічного розвитку» » в рамках програми «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства» оголошує тендер на пошук підрядника для проведення підготовки до фінансового аудиту за результатами діяльності в 2021 році.


 

Тендер - логістичні послуги по Миколаївській області
13 Жовтня 2021

Громадська спілка «Мережа хабів громадянського суспільства України» цим оголошенням запрошують перевізників надати цінові/комерційні пропозиції щодо Логістичні послуги по Миколаївській області у межах проєкту «Підтримка цифровізації державних послуг у громадах Миколаївської та Кіровоградської областей». Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

Тендер  -  друк брендованої продукції
11 Жовтня 2021

Громадська спілка «Мережа хабів громадянського суспільства України» цим оголошенням запрошують кваліфіковані організації або спеціалістів з доброю репутацією надати цінові/комерційні пропозиції щодо Друку брендованої продукції у межах проєкту «Підтримка цифровізації державних послуг у громадах Миколаївської та Кіровоградської областей». Ініціатива реалізується в рамках проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції.

   

Тендер на друк брендованої продукції
24 Вересня 2021
Оголошується тендер від ГС "Мережа хабів громадянського суспільства України" на друк брендованої продукції
29 Липня 2021
Освітній онлайн курс по запуску та використанню інструментів Google і Microsoft в діяльності ОГС від Фонду громади міста Херсон "Захист"
1 2 3 4 5
м. Вознесенськ, вул. Пушкінська,3/35

+38(05134)3-22-50
  
+38(098)333-22-50
  
+38(099)333-22-50