Новини

Увага! конкурс пропозицій на послуги менторінгу по супроводу програми компостування
8 Липня 2021
Агентство економічного розвитку (далі по тексту Замовник), оголошує конкурс пропозицій на послуги менторінгу по супроводу програми компостування в ОСН "Зелена долина" у місті Вознесенську, Миколаївської області. Конкурс проводиться в рамках проекту № SG53835 «Відродження традицій компостування для збереження навколишнього середовища у Вознесенській ОТГ» від 17.09.2020 року, який реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Результатом конкурсу стане відбір юридичної особи чи ФОП (далі по тексту Виконавець), яка буде субконтрактором ГО «Агентство економічного розвитку» та надасть послуги менторінгу по супроводу програми компостування в ОСН "Зелена долина" у м.Вознесенську Миколаївської області протягом липня-вересня 2021 року. Вимоги до учасників тендеру: бути зареєстрованим як юридична особа або ФОП та впроваджувати діяльність мінімум за одним з наступних КВЕД: 16.23 - Виробництво інших дерев'яних будівельних конструкцій і столярних виробів 74.90 - Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н. в. і. у. 85.59 - Інші види освіти, н. в. і. у. 85.60 - Допоміжна діяльність у сфері освіти. Мати досвід менторства в реалізації громадських або бізнес проектів, направлених на сталий розвиток. Зацікавлені організації повинні подати: ➡️Копію витягу з Єдиного державного реєстру ЮОФОПГФ юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців із зазначенням КВЕД ➡️Копія паспорту та ідентифікаційного коду платника податків (для ФОП) ➡️Копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ➡️Банківські реквізити рахунку організації (компанії, ФОП). ➡️Заявку учасника конкурсу пропозицій на послуги менторінга по супроводу програми компостування в ОСН "Зелена долина" у місті Вознесенськ. Термін подання документів до 14 липня 2021 року. Напишіть листа на ngo@aer.net.ua з темою "Тендер" і ми надішлемо заявку учасника конкурса.
Що може нам допомогти прискорити процес компостування?
11 Лютого 2021
Календарна весна вже близько, а це значить що ми можемо розпочати активну підготовку до облаштування компостерів на подвір'ї, якщо ви ще не зробили це. А що може нам допомогти прискорити процес компостування? Наші помічники у компостуванні: -бактерії бокаші, які бувають у вигляді висівок або в рідкій формі. Такий спосіб ще називають “ЕМ-компостуванням” (ЕМ — ефективні мікроорганізми) -спеціальні хробаки, які перероблюють органіку на добрива. Це називається вермікомпостуванням, яке на відіміну від ЕМ-компостування, дозволяє отримати біогумус прямо вдома. Розуміємо, що завести черв’якоподібних домашніх улюблеців — це крок, на який може зважитися не кожен, тому розповімо про просте компостування за допомогою бактерій бокаші, які можна придбати в садовому магазині. Як компостувати вдома за допомогою бактерій бокаші? За допомогою бокаші можна компостувати очистки овочів, яєчну шкаралупу, заварку від чаю, кавову гущу, зів’ялі квіти і не тільки. Не варто туди викидувати смажені та варені продукти, рідини, олію, залишки жиру, м’ясо та кістки і, звісно, усе, що не розкладається. Запліснявілі відходи — табу для компостеру, пліснява може розростися і захопити твій компостер. Іноді може з’являтися біла пліснява уже в компостері. Це — нормально, її боятися не слід. Пропонуємо детально ознайомитись, що можна, а що не можна кидати у компостер нижче. Цю пам'ятку розробила Спільнота Zero Waste Lviv В свою чергу, нагадуємо що вже в квітні ми розпочнемо майстер-класи по виготовленню компостерів. «Проєкт реалізовується за підтримки Міжнародний фонд "Відродження" та European Union in Ukraine в рамках грантового компоненту проєкту @EU4USociety #ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #ЛюдяністьВзаємодопомога #StopCoronavirus #компостуй_Вознесенськ
Новий склад Миколаївської міської ради: хто став депутатами?
20 Січня 2021
Вже декілька місяців місто Миколаїв живе з новим складом міської ради. Поки обранці восьмого скликання звикають до виконання депутатських обов’язків, кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» проаналізувала відкритість, наповненість біографічних відомостей про депутатів восьмого скликання на сайті Миколаївської міської ради.
Організація "життя" в компостері!
28 Грудня 2020
На порозі Новий рік, а це значить що буде тепло та затишно, святково, весело, кожен ставитиме нові цілі на рік майбутній.  Зазвичай, все це супроводжується смаколиками на святковому столі, а  на ранок 1 січня залишки мають потрапити до......компостеру!)
В минулій публікації ми розповідали які мають бути компостери, сьогодні ж про те, як правильно організувати “життя” в ньому!
Процес дозрівання компосту не швидкий, тому застосовують багатоступеневу схему, в якій виділяють:
▶️ шар або окрему секцію для закладки свіжих відходів;
▶️ шар дозрівання;
▶️готовий компост - який ви берете в міру необхідності.
Відходи потрібно викладати шарами, пересипаючи їх землею або раніше приготованим компостом, щоб прискорити процес. Бажано вниз укласти великі фракції (наприклад, гілки), вони слугуватимуть додатковим дренажем. Для всього, що вище, діє правило: чим дрібніше, тим швидше буде готовий компост.
Можна використовувати спеціальні прискорювачі, але за умови достатньої вологості та аерації в цьому необхідності немає.  Про них, ми також розкажемо пізніше.
☑Головне, щоб у купі були азотовмісні продукти, або можна додати азотні добрива. Компост дозріває в середньому півроку, його готовність визначають за запахом – він має пахнути грибами і лісом, але в жодному разі не гниллю.
«Проєкт реалізовується за підтримки  Міжнародний фонд "Відродження" та European Union in Ukraine в рамках грантового компоненту проєкту @EU4USociety  
#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #ЛюдяністьВзаємодопомога #StopCoronavirus
#компостуй_Вознесенськ
Результати співпраці з Бузькою громадою в проєкті  «Захист прав людини та місцева демократія в кризових умовах»
10 Грудня 2020
Протягом вересня-грудня ГО “Агентство економічного розвитку” та Бузька громада плідно попрацювали та готові поділитись результатами. Наша співпраця у проєкті «Захист прав людини та місцева демократія в кризових умовах» розпочалась із аналітичного дослідження громади на предмет використання інструментів локальної демократії в період карантину.
1 2 3 4 5
м. Вознесенськ, вул. Пушкінська,3/35

+38(05134)3-22-50
  
+38(098)333-22-50
  
+38(099)333-22-50