Рівень готовності мешканців багатоквартирних будинків до впровадження енергозберігаючих технологій

26 Січня 2018
Рівень готовності мешканців багатоквартирних будинків до впровадження енергозберігаючих технологій
26 Січня 2018

Проблеми енергоспоживання сьогодні стали однією з найактуальніших проблем людства. Україна є енергозалежною державою, оскільки з кожним роком потреби в обсягах енергії з різних джерел (газ, нафта, вугілля, уран тощо) тільки збільшуються. Однією з найбільш енергозатратних сфер в Україні став саме житловий фонд. 

 

Для міста Вознесенська така проблема теж є нагальною. Для того щоб ситуація не набула загрозливих масштабів необхідно вже сьогодні здійснювати кроки по зменшенню енергозатратності житлових будинків. Дане соціологічне дослідження проводилось громадською організацією «Агентство економічного дослідження» в рамках проекту «Аналіз місцевої політики енергозбереження та енергоефективності в житловому господарстві міста» метою якого є забезпечення врахування інтересів зацікавлених груп громадян в ході розробки та реалізації місцевої політики в сфері енергозбереження в житловому секторі міста. За результатами проведеного дослідження вдалось побачити відношення мешканців багатоквартирних будинків до проблем здорожчання енергоресурсів та зростання обсягів споживання а також визначити рівень готовності та можливостей громадян приймати участь у впровадженні енергозберігаючих заходів в багатоквартирних будинках. 

 

Результати дослідження будуть використання під час розробки рекомендацій щодо запровадження механізмів взаємодії всіх зацікавлених сторін в ході підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків міста Вознесенськ. Сергій Аверков Голова Правління ГО „Агентство економічного розвитку”

м. Вознесенськ, вул. Пушкінська,3/35

+38(05134)3-22-50
  
+38(098)333-22-50
  
+38(099)333-22-50