Життя без сміття


    Всі знають, як приємно жити в хаті, де підтримується чистота і порядок. Тому ми кожного дня намагаємось прибирати, розставити речі по своїх місцях, а також викинути сміття, якого набирається досить велика кількість. А ось скажіть, ви коли-небудь задумувались, яка доля спіткає ті гори сміття, що ви щодня виносите з своєї оселі? Ми не раз бачимо, як на майданчик приїжджає велика машина та спорожнює контейнери з відходами. От і все – сміття забрали з вашого життя. Але чи так воно насправді??? Більшість людей переважно взагалі про це не думають, натомість наша планета поступово перетворюється на сміттєзвалище.
    Тому громадська організація «Агентство економічного розвитку» в рамках проекту «Еко – молодь» Шкільні ініціативи з роздільного збору сміття» пропонує школам міста прийняти участь у конкурсі «Життя без сміття».
    Конкурс стартує з 1 жовтня 2012 р. і триватиме до 17 травня 2013 р. По коридорах шкіл-учасницях конкурсу встановлені міні контейнери для збору пластику та паперу. Кількість встановлених контейнерів залежить від площі та конфігурації школи. На протязі навчального року учні будуть сортувати сміття, а комунальне підприємство «Санітарна очистка міста» в свою чергу буде його зважувати та вивозити на переробку.
    Та школа, яка назбирає найбільшу кількість вторинних ресурсів отримає ГОЛОВНИЙ ПРИЗ три комп’ютери з підключенням до мережі Інтернет.
    Проект «Еко – молодь» Шкільні ініціативи з роздільного збору сміття» реалізується при фінансовій підтримці Корпусу миру США в Україні та Посольства Фінляндії в Україні.

    Ми VKontakte