Виконані проекти

Проведення адвокасі кампанії спрямованої на створення дистанційної державно-громадської системи безоплатної правової допомоги

    Проект виконувався на протязі 2013 року, його метою було проведення адвокасі кампанії спрямованої на створення дистанційної державно-громадської системи безоплатної правової допомоги шляхом організації у Вознесенському районі на базі бібліотечних установ пунктів дистанційного доступу до правової допомоги та залучення до надання такої допомоги консультантів органів державної влади, місцевого самоврядування та НУО. Проект реалізовувався в партнерстві з Благодійною організацією «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» в рамках проекту «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні «Правова країна», що виконується Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Поширення позитивного досвіду запровадження інструментів фінансової підтримки ОСББ

    Проект виконувався на протязі 2013 року, його метою було започаткувати розвиток мережі локальних Фондів підтримки ОСББ через поширення позитивного досвіду серед зацікавлених організацій з різних регіонів України. Проект виконувався при фінансовій підтримці Міжнародного фонду "Відродження".

Земельні права: консультування, правозахист та яскрава просвіта

    Проект виконувався на протязі 2012-2013 рр., його метою було створити умови для стабільного надання вторинних юридичних послуг та забезпечення рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя у сфері прав власності на землю українським власникам земельних паїв, особистих селянських та фермерських господарств у Вознесенському районі Миколаївської області, шляхом створення Центру надання вторинних юридичних послуг у сфері прав власності на землю, а також правового інформування та просвіти. Проект реалізовувався в партнерстві з Херсонською обласною організацією комітету виборців України в рамках проекту «Агроінвест», завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Об’єднання зусиль сусідніх громад Вознесенщини для покращення екологічної ситуації в регіоні

    Проект виконувався на протязі 2012 - 2013 років, його метою було забезпечити популяризацію практики вирішення проблем спільних для сусідніх громад, шляхом залучення всіх зацікавлених сторін з 8 населених пунктів Вознесенського району до вирішення проблеми поводження з твердими побутовими відходами. Проект виконувався при фінансовій підтримці Міжнародного фонду "Відродження".

«Еко – молодь» Шкільні ініціативи з роздільного збору сміття

    Проект виконувався на протязі 2012 - 2013 років, його метою було підвищити рівень культури поводження з твердо-побутовими відходами (ТПВ) серед учнівської молоді міста. Проект виконувався при фінансовій підтримці Посольства Фінляндії в Україні.

Сприяння розвитку ОСББ через поширення досвіду удосконалення процедури оформлення прибудинкових територій

    Проект виконувався на протязі 2012 року, його метою було поширити позитивний досвід проведення компаній громадського представництва по удосконаленню процедури оформлення прибудинкових територій багатоквартирних будинків на місцевому рівні серед представників громадських організацій, ОСББ та ЖБК сіл, селищ та малих міст з різних регіонів України. Проект виконувався при фінансовій підтримці Міжнародного Фонду «Відродження».

Поширення безкоштовної правової допомоги при оформленні права власності на прибудинкові території

    Проект виконувався на протязі 2012 року, його метою було підвищити обізнаність мешканців багатоквартирних будинків про можливість отримання безкоштовної правової допомоги щодо оформлення права власності на прибудинкові території ОСББ та ЖБК. Проект виконувався в рамках проекту «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні «Правова країна», що виконується Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID.

Аналіз місцевої політики енергозбереження та енергоефективності в житловому господарстві міста

   Проект виконувався на протязі 2010 - 2011 років, його метою було забезпечення врахування інтересів зацікавлених груп громадян в ході розробки та реалізації місцевої політики в сфері енергозбереження в житловому секторі міста. Проект виконувався при фінансовій підтримці Міжнародного Фонду «Відродження».

Удосконалення процедури безоплатної приватизації прибудинкової території багатоквартирних будинків

   Проект виконувався на протязі 2010 - 2011 років, його метою було створення сприятливих умов для розвитку ОСББ, шляхом удосконалення місцевої нормативно-правової бази в сфері приватизації землі. Проект виконувався при фінансовій підтримці Міжнародного Фонду «Відродження».

ЖЕК під мікроскопом

    Проект виконувався в 2010 р., його метою було покращення надання послуг за договірними зобов’язаннями комунальним підприємством «Єдність» та підвищення обізнаності населення щодо реалізації своїх прав у доступності інформації з даного питання. Проект виконувався при фінансовій підтримці Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України».

Підтримка громадських ініціатив в сфері реформування житлово-комунального господарства

    Проект виконувався на протязі 2009 - 2010 років, його метою було підвищення ефективності діяльності існуючих ОСББ та стимулювання створення нових шляхом надання інформаційно-консультативної допомоги та створення сприятливих умов їх розвитку. Проект виконувався при фінансовій підтримці Міжнародного Фонду «Відродження».

Мониторинг доступности информации в сфере земельных ресурсов

    Проект реализовывался на протяжении 2009 – 2010 годов, его целью было обеспечить свободный доступ к информации в сфере земельных ресурсов в г. Вознесенске. Проект реализовывался при поддержке Института «Открытое Общество», Будапешт в рамках программы Малых грантов им. М. Новицкого Хельсинский Фонд по Правам Человека.

Енергоефективність – крок до сталого розвитку міста

   Проект виконувався на протязі 2009 - 2010 років, його метою було залучення громадськості міста до розробки та впровадження місцевої політики енерго- та ресурсозбереження в сфері реформування житлово-комунального господарства. Проект реалізовувався при фінансовій підтримці Фонду Східної Європи.

Ефективне поводження з ТПВ – запорука екологічно чистого та заможного міста

    Проект виконувався в 2009 - 2010 рр., його метою було покращення екологічної ситуації в місті шляхом залучення мешканців міста до сортування та роздільного збору твердих побутових відходів. Проект виконувався при фінансовій підтримці Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив.

Захист прав громадян при здійсненні планування і забудови міста

    Проект виконувався в 2008 - 2009 рр., його метою було забезпечити врахування інтересів і потреб громадян міста при здійсненні планування і забудови міста відповідно до пріоритетів розвитку громади на майбутнє. Проект виконувався при фінансовій підтримці Фонду ім. Стефана Баторія.

Громадський моніторинг якості надання адміністративних послуг


   Проект виконувався на протязі 2008 - 2009 років, його метою було покращити якість надання адміністративних послуг Вознесенської міської ради, шляхом впровадження рекомендацій від громадськості, підготовлених за результатами моніторингу процесу надання послуг у відповідності до стандарту ISO 9001:2000. Проект виконувався при фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Розробка та впровадження технологій «зеленої» ресурсозберігаючої енергетики в м. Вознесенську

    Проект виконувався в 2008-2009 рр. і був направлений на вирішення актуальних питань утилізації побутових відходів та забезпечення роздільного збору органічних відходів домогосподарствами міста з метою їх подальшого використання, а також використання альтернативного джерела енергії на базі закладу соціальної сфери. Проект виконувався при фінансовій підтримці Фонду Східна Європа за рахунок коштів, наданих компанією «Теленор», Фондом Євразія та Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID).

Дослідження якості муніципальної послуги з оформлення права оренди землі

    Проект виконувався у 2008 р., його метою було проведення дослідження процедури надання земельних ділянок в оренду та розробка пропозиції щодо спрощення та удосконалення процедури оформлення права оренди на земельну ділянку в м. Вознесенську. Проект виконувався в межах проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», що реалізується Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації «Виклики Тисячоліття» (МСС).

Протидія корупції в сфері управління земельними ресурсами

   Проект виконувався на потязі 2007-2009 років, в межах проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», що реалізується Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації «Виклики Тисячоліття» (МСС). Головною метою даного проекту було зниження рівня корупції в сфері управління земельними ресурсами міста, шляхом розробки та впровадження прозорих процедур безоплатної приватизації земельної ділянки громадянами міста.

Аналіз місцевої політики в сфері використання земельних ресурсів

   Проект спрямований на забезпечення участі громадян та врахування їх інтересів і потреб в сфері використання земельних ресурсів міста, підвищеня прозорість прийняття рішень в сфері управління земельними ресурсами та під час здійсненні забудови території. Реалізація даного проекту здійснювалась при фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Громадський контроль за якістю комунальних послуг

   Проект виконувався в 2006-2007рр. і був направлений на забезпечення прозорості, об’єктивності та відкритості поширення інформації про хід виконання «Стратегічного плану розвитку житлово–комунального господарства м. Вознесенська на 2004-2010 рр.», а також алучення громадськості до розробки пропозицій щодо внесення змін та доповнень до Стратегічного плану. Проект виконувався при фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Прозорий бюджет

    Під такою назвою протягом 2006-2007 р. в м. Вознесенську відбувалася реалізація проекту метою, якого було створення у м. Вознесенську дієвих механізмів впливу громадськості на прийняття рішень у бюджетній сфері для підвищення прозорості формування бюджету та ефективності використання бюджетних коштів. Реалізація даного проекту стала можливою завдяки плідній співпраці нашої організації з проектом "Мережа громадянської дії в Україні" (UCAN).

Створення громадської ради з питань надання житлово-комунальних послуг

   B рамках проекту "Воля громадська — сила могутня!", що впроваджується ІСС та ІСАР "Єднання" за фінансування Агентства СІЛА з міжнародного розвитку в 2005 р. був реалізований проект «Створення громадської ради з питань надання житлово-комунальних послуг». Головною метою його стало формування сталої моделі взаємодії мешканців територіальної громади, органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств міста в сфері надання житлово-комунальних послуг.

статистика