Запит на пропозиції №1/15/05/2018

ГО «Агентство економічного розвитку» (далі по тексту Замовник), оголошує конкурс пропозицій на навчання вузькопрофільних лікарів, сімейних лікарів, відділу статистики, реєстратора КУ «Центральна районна лікарня», амбулаторій сімейної медицини роботі у програмі «Центр бізнес технологій - Медицина» у місті Вознесенську. Навчання проводиться в рамках проекту «Підвищення якості надання медичних послуг через впровадження медичних інформаційних систем у закладах охорони здоров’я Вознесенська», який впроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії».

Результатом конкурсу стане відбір організації (компанії, ФОП) (далі по тексту Виконавець), яка буде субконтрактором ГО «Агентство економічного розвитку» та проведе навчання вузькопрофільних лікарів, сімейних лікарів, відділу статистики, реєстратора КУ «Центральна районна лікарня», амбулаторій сімейної  роботі у програмі «Центр бізнес технологій - Медицина» у місті Вознесенську в червні-липні 2018 року.

Зацікавлені організації повинні подати:

1. Лист зацікавленості;

2. Бюджет на весь період навчань;

3. Технічну записку.

Термін подання документів до 23 травня 2018.

Більш детальну інформацію ви знайдете у вкладеному файлі «Запит на пропозиції».

Організація очікує на плідну співпрацю із організацією-субпідрядником з метою підвищити рівень доступності та якості надання медичних послуг пацієнтам через запровадження медичних інформаційних систем та підвищення рівня професійної кваліфікації працівників закладів охорони здоров’я м. Вознесенська. Сподіваємося, що Ви знайдете час для подання заявки на участь у цій цікавій і вкрай своєчасній роботі.

 

З повагою,

Виконавчий Директор

ГО «Агентство економічного розвитку»