ПРЕС-РЕЛІЗ. Семінар обмін досвідом. «Ефективні ОСББ як складова розвитку міст»

конференц зал «Раціо отель» проспект Центральний, 120, м. Миколаїв, Україна

8-9 грудня, 2017 р.

Організатором семінару є громадська організація  «Агентство економічного розвитку» м. Вознесенськ спільно з командою проекту “Київський Діалог” у Миколаєві.

Наші будинки - це наша спільна сумісна власність, але повноцінне їх утримання без співпраці з місцевою владою, вкрай важко. Сьогодні дуже важливо підтримувати та розповсюджувати кращі практики управління житловими будинками та проведення енергоефективних заходів. Сумісно розробляти та приймати участь в програмах підтримки,  як місцевих, всеукраїнських так і міжнародних. Налагодження діалогу с владою на всіх рівнях дасть поштовх в цьому напрямку.

Через ефективний розвиток ОСББ(об’єднань співвласників багатоквартирних будинків) можливе посилення участі громадян у розвитку міст як в Миколаївській області так і в Україні в цілому.

В Миколаївській області накопичується досвід модернізації житлового фонду, в тому числі і в результаті реалізації спільних міжнародних проектів. Сьогодні один з багатоквартирних будинків в Миколаївській області приймає участь у реалізації проекту по санації  за підтримки Німецького енергетичного агентство (Dena).

На семінарі  зустрінуться представники ОСББ та асоціацій ОСББ, обласного управління житлово-комунального господарства, зацікавлених сторін  для поширення досвіду та обговорення актуальних питань.

Експерти  з м. Миколаєва, м. Первомайська, м. Южноукраїнська м. Вознесенська, с. Ольшанське,  с. Доманівка  та представники ОСББ:

  обговорять досить широкий спектр питань, які охоплюють:

- місцеві програми підтримки ОСББ;

- механізми проведення енергоефективних заходів в ОСББ;

- інструментах  фінансування енергоефективних заходів;

- місцеві та всеукраїнські програми «Теплі кредити»;

- управління декількома ОСББ одним управителем;

- досвід роботи асоціацій ОСББ;

- співпрацю з місцевими органами самоврядування.

По результатам семінару будуть підготовлені напрацювання щодо проблематики  в ОСББ які підуть в основу планів роботи асоціацій на наступний рік.

Буде вироблене загальне бачення та умови функціонування механізму револьверного фінансування та поширення цього досвіду по Миколаївській області.

 

Захід організовано в рамках проекту «НОМЕ - На шляху до реформ житлового сектора:     підвищення потенціалу об'єднань власників житла в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні» та проекту «Київський Діалог».

 

Детальну інформацію про семінар можна отримати:

Олександр Ревебцов, Агенство економічного розвитку ; Тел.: +38095-946-52-09;

 

Тел.: +3805134-3-22-50; E-Mail: aerbox@ukr.net; http://www.aer.net.ua/