Ольшанськ - відбувся тренінг на тему: «Впровадження енергоефективних заходів в ОСББ:технічні та фінансові аспекти».

 

02.10.2017 року в с. Ольшанському в приміщенні актової зали виконкому Ольшанської селищної ради відбувся тренінг на тему: «Впровадження енергоефективних заходів в ОСББ:технічні та фінансові аспекти».   

        Під час тренінгу Олександр Ревебцов  менеджер  ГО «Агентство Економічного Розвитку» розповів  про актуальні можливості впровадження енергоефективних заходів будинках та їх важливість.

          Окремим питанням було розглянуто практичні аспекти аналізу та контролю теплових витрат за допомогою тепловізійної зйомки будівлі.  «Проведення тепловізійної зйомки дозволяє оцінити стан теплоізоляційних властивостей огороджувальних конструкцій», -зазначив експерт під час виступу.

          Також були розглянуті основні технології утеплення та матеріали що використовують при проведенні робіт. Окрему увагу було приділено типовим помилках при проведенні термомодернізації.

         Одним з питань, що хвилювало представників багатоквартирних будинків, це фінансування заходів з енергозбереження та їх підтримка з боку місцевої влади. Тому окремий блок тренінгу було присвячено фінансовим механізмам здійснення енергоефективних заходів.

       Під час виступу виконавчий директор ГО «АЕР» Аверков Сергій  запропонував присутнім створення револьверного фонду, як механізму фінансування першочергових заходів з енергозбереження(заміни дверей, вікон та системи освітлення місць загального користування).

         Більшість присутніх підтримали ідею створення револьверного фонду. Громадська

організація запропонувала в рамках проекту зробити стартовий внесок в розмірі 100 тис. грн.  та 100 грн. виділила Ольшанська селищна рада. Таким чином загальний бюджет конкурсу міні проектів на проведення заходів з енергозбереження для ОСББ с. Ольшанське становив 200 тис. грн.

Захід організовано в рамках проекту «НОМЕ - На шляху до реформ житлового сектора: підвищення потенціалу об'єднань власників житла в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні».

Детальну інформацію про семінар можливо отримати:

Олександр Ревебцов, менеджер проекту,  "Агентство Економічного Розвитку", м. Вознесенськ

aerbox@ukr.net, тел: 05134-3-22-50, 0666-105-898.