Відбудеться тренінг на тему: «Впровадження енергоефективних заходів в ОСББ: технічні та фінансові аспекти»

27.09.2017 року в м. Первомайську в приміщенні  малої зали виконкому Первомайської міської ради за адресою вул. Грушевського, 3 відбудеться тренінг на тему: «Впровадження енергоефективних заходів в ОСББ: технічні та фінансові аспекти».    Початок реєстрація учасників о 10.30 .

Організатором семінару є ресурсний центр підтримки ОСББ ГО «АЕР» в м. Первомайськ.

Метою семінару є підвищення рівня обізнаності керівників багатоквартирних будинків з питань енергоефективності та використання фінансових інструментів проведення енергоефективних заходів в будинках

 

Під час тренінгу будуть розглядатися практичні та теоретичні питання пов’язані з технічними та фінансовими аспектами проведення енергоефективних заходів в ОСББ.

 

Окремий блок буде присвячено питанню фінансової підтримки,розгляду державних, місцевих програм та можливості залученню фінансування через участь ОСББ у конкурсах міні-проектів.

 

Під час тренінгу учасники разом із експертами розглянуть питання, які стосуються енергозбереження: аналіз та структура теплових витрат,проведення енергоаудиту, проведення  тепловізійної зйомки,  термомодернізація багатоквартирних будинків та інші питання.

Захід організовано в рамках проекту «НОМЕ - На шляху до реформ житлового сектора: підвищення потенціалу об'єднань власників житла в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні».

 

Детальну інформацію про семінар можливо отримати:

Олена Сабліна - керівник ресурсного центру підтримки ОСББ м. Первомайськ

 т.099-904-47-959

Олександр Ревебцов, менеджер проекту,  "Агентство Економічного Розвитку", м. Вознесенськ

aerbox@ukr.net, тел: 05134-3-22-50, 0666-105-898.