Створення та ефективне функціонування ОСББ

 

16.08.2017 року в м. Первомайську з 16:00 до 19:00 в приміщенні  школи №9 за адресою вул. Юності, 7 пройде семінар на тему: «Створення та ефективне функціонування ОСББ».

Організатором семінару є ресурсний центр підтримки ОСББ ГО «АЕР» в м. Первомайськ.

На семінар запрошені:

·                Олександр Гейленко депутат міської ради представляє інтереси мешканців району «Сахарний завод»;

·                Ігор Горбенко фізична особа-підприємець надає послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій;

·                Олександр Лисий  директор КП «Затишок» -  очолює комунальне; підприємство що  займається комплексним обслуговуванням будинків в м. Первомайськ;

·                Юрій Шпак головний спеціаліст відділу розвитку та експлуатації житлового фонду ;

·                Олександр Ревебцов менеджер проектів ГО «Агентство економічного розвитку»;

·                Заворотченко Олена юрисконсульт – ГО «Агентство економічного розвитку».

Метою семінару є підвищення рівня обізнаності мешканців багатоквартирних будинків району  «Сахарний завод»  та ініціативних груп з питань створення та управління ОСББ.

 

Під час семінару будуть розглядатися практичні та теоретичні питання пов’язані з процедурою створення ОСББ, проведенням установчих зборів, складанням протоколу,

проведенням державної реєстрації ОСББ, тощо.

 

Окремий блок буде присвячено питанню передачі будинків мешканцям в управління, про що розповість головний спеціаліст відділу розвитку та експлуатації житлового фонду Юрій Шпак.

 

Також буде приділено увагу питанню плануванню економічно господарської діяльності ОСББ( складанню кошторису, веденню бухгалтерського обліку, фінансовим механізмам що дозволяють забезпечити діяльність ОСББ).

 

Учасники семінару зможуть задати питання експертам, представникам органів місцевого самоврядування діяльність яких напряму стосується житлово-комунального господарства,депутатам та бізнесу.

 

Захід організовано в рамках проекту «НОМЕ - На шляху до реформ житлового сектора: підвищення потенціалу об'єднань власників житла в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні».

Детальну інформацію про семінар можливо отримати:

Олена Сабліна - керівник ресурсного центру підтримки ОСББ м.Первомайськ

 т.099-904-47-959

Олександр Ревебцов, менеджер проекту,  "Агентство Економічного Розвитку", м.Вознесенськ

aerbox@ukr.net, Тел: 05134-3-22-50, 0666-105-898.