Створення асоціації ОСББ як механізм захисту спільних прав та інтересів.

4 квітня в офісі @ГО «АЕР» пройшла зустріч ініціативної групи з питання створення асоціації ОСББ в м.Вознесенську. На зустрічі були присутні очільники ОСББ – «Вознесенський» Далекорей І.О., «Енергетик» Марченко Л.Г., «Благо-Леніна,21» Хмеленок С., «Соборності , 55» Толкаченко Л.І, «Гостинній двір» Аверков С.В.  Ініціативною групою було прийнято рішення призначити дату установчих зборів, сформувати порядок денний зборів та розмістити оголошення у газеті «Новини Вознесенська: День за днем» та у соціальних мережах.

Отже, запрошуємо голів ОСББ на установчі збори Асоціації ОСББ м. Вознесенськ!

Повідомляємо усім зацікавленим, що 4 травня 2017 року о 15:00 за адресою: вул. Пушкінська 3/35 (офіс ГО "Агентство економічного розвитку") відбудуться установчі збори асоціації ОСББ м. Вознесенськ.

 

Порядок денний:

 

1. Створення Асоціації ОСББ.

2. Затвердження Статуту Асоціації.

3. Обрання правління Асоціації.

4. Обрання ревізора Асоціації.

5. Надання повноважень на підписання протоколу установчих зборів і статуту Асоціації та вчинення необхідних дій щодо державної реєстрації Асоціації.

 

З проектом статуту Асоціації можна ознайомитись в офісі громадської організації "Агентства економічного розвитку" за адресою: вул. Пушкінська 3/35 або надіславши запит та електронну пошту aerbox@ukr.net.

 

За детальною інформацією звертайтесь по телефону: (05134) 3-22-50; 0958941172.

 

Ініціативна група