Запрошення до участі у Конкурсі

Громадська організація «Агентство економічного розвитку» міста Вознесенськ, Миколаївської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах проекту "Безпечне та комфортне місто Вознесенськ: встановлення системи відеоспостереження в громадських місцях міста»: створення та розширення загальноміської системи відеоспостереження для потреб правоохоронних органів та комунального господарства міста .

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за адресою: приміщення громадської організації «Агентство економічного розвитку» вул. Пушкінська, 3/35 , місто Вознесенськ, Миколаївська область, та на офіційному сайті ГО «Агентство економічного розвитку» http://aer.net.ua/   Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 09-00, 06.04.2017 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном:  +38 05134 3-22-50

Тендерна_джокументація.doc