Стане відомо скільки енергоресурсів споживає Вознесенська лікарня.

В Проекті «Зменшення енергоспоживання в будівлях лікарні в м. Вознесенськ» розпочато впровадження системи моніторингу енергоресурсів. Цей захід дозволить зробити реальну оцінку споживання енергоресурсів в будівлях лікарні, показати тенденції споживання в залежності від часу дня, температури оточуючого повітря та інших суттєвих факторів, які впливають на споживання енергетичних ресурсів в будівлях лікарні. Впровадження системи моніторингу є обов’язковим для встановлення контролю над споживанням енергоресурсів та першим кроком до впровадження енергоменеджменту в лікарні.

Довідково: Енергоменеджмент – це система управління споживанням енергоресурсів, що заснована на проведенні регулярних вимірів та перевірок і забезпечує споживання лише необхідної кількості енергії на об’єкті.

Дана система моніторингу передбачатиме встановлення обладнання, за допомогою якого можна забезпечити постійний онлайн-моніторинг споживання енергоресурсів, на його основі проводитиметься аналіз споживаної енергії та розробити заходи щодо попередження збільшення витрат енергоресурсів. До зазначеної системи планується під’єднати прилади обліку електроенергії, тепла та води в будівлях поліклініки та педіатрії Вознесенської Центральної районної лікарні.

Довідково: З 1 вересня 2015 року Фундація ПАУСІ офіційно розпочала реалізацію проекту “Зменшення енергоспоживання в будівлях лікарні в м. Вознесенськ». Метою зазначеного Проекту є активізація виконання Плану дій зі сталого енергетичного розвитку в м. Вознесенськ, демонстрація можливостей здійснення подібних проектів в рамках Угоди мерів, досягнення скорочення енергоспоживання до 62%  в будівлях Вознесенської міської лікарні. Проект фінансується за кошти Європейського союзу.