Прес-анонс. Яке майбутнє чекає на ЦНАПи в Миколаївській області?

25 червня 2015 року о 9-00 в місті Миколаїв (вул. Адміральська, 22, - к. 522 Миколаївської обласної державної адміністрації) відбудеться громадське обговорення   «ЦНАП – орієнтований на потреби громадян», організоване громадською організацією    «Агентство економічного розвитку» спільно з «Фондом розвитку міста Миколаєва», при партнерстві з Миколаївською обласною державною адміністрацією.

Громадське обговорення буде частиною публічних заходів  присвячених  оцінці  проектних ідей   до «Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Миколаївської області на період 2015-17 роки».

Під час заходу планується обговорення наступних питань:

1.      Вдосконалення нормативно–правової бази   функціонування  ЦНАП – рекомендації громадськості;

2.      Особливості функціонування ЦНАП в умовах формування нових спроможних громад;

3.      Покращення доступ до адміністративних на основі технологій е-урядування та інформаційних сервісів бібліотек.

До участі фокус-групи запрошені провідні громадські експерти, науковці, представники профільних підрозділів Миколаївської обласної державної адміністрації та профільних постійних депутатських комісій Миколаївської обласної ради.

 Довідки за телефоном: (0512) 47-38-79,  (05134) 3-22-50 або ел. поштою: fondnikol@gmail.com , aerbox@ukr.net

Громадське обговорення  організоване громадською організацією «Агентство економічного розвитку» в рамках проекту «Посилення спроможності місцевих ОГС в Миколаївській та Херсонській областях», який реалізується МО «Нова генерація» у партнерстві з «Центром сприяння громадянській участі» та «Інститутом аналізу політики та стратегій» за фінансової підтримки Європейського Союзу