Громадянське суспільство та медіа за прозорий бюджет міста Вознесенська.

Саме про це йшлося на прес-конференції яку провела 11 червня 2015 року Громадська організація «Агентство економічного розвитку». Трандафіл Володимир - координатор  проекту презентував проект «Ресурси громади – для потреб громади Вознесенська», який сприятиме посиленню спроможностей й об’єднання зусиль громадянського суспільства і медіа та збільшить рівень прозорості, доброчесності формування та використання бюджетних коштів на місцевому рівні.

На заході озвучені питання, що виникають у місцевого населення по використанню коштів отриманих в якості пайових внесків на розвиток інфраструктури міста Вознесенська та рекомендації, які в подальшому можливо запровадити, щоб механізм участі громадськості в процесі прийняття рішень органів місцевого самоврядування щодо використання коштів отриманих від пайових внесків став більш дієвим.

Представлені плани реалізації проекту - які запити і куди надсилатимуться, яким чином опрацьовуватиметься контент офіційних веб-сайтів та друкованих видань ради. Крім того, під час заходу журналісти мали нагоду дізнатися, як планується підвищити довіру громадськості до місцевої влади за рахунок відкриття інформації про місцеві фінанси і надання можливості участі у їх розподілі.

 

Прес-конференція «Громадянське суспільство та медіа за прозорі місцеві бюджети» проходить в рамках проекту  «Бюджет участі: Ресурси громади - для потреб громади Вознесенська» реалізується громадською організацією «Агентство економічного розвитку»  в межах конкурсу міні-грантів  в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ -  за прозорі місцеві бюджети», що виконується Одеською обласною організацією «Комітету виборців України» , Фундації «Відкрите суспільство» та громадським партнерством  «За прозорі місцеві бюджети» за  фінансової підтримки Європейського союзу та Посольства Фінляндії в Україні.