АНОНС «Індекс публічності місцевого самоврядування: наскільки прозоро працює Миколаївська міська рада?»

Місце: м. Миколаїв, вул. Даля 11-А (Миколаївський обласний Прес-клуб)

Дата та час: 11 листопада 2014року, 11:00

Захід: Прес-конференція «Індекс публічності місцевого самоврядування: наскільки прозоро працює Миколаївська міська рада?»

Організатор: Громадська організація «Агентство економічного розвитку»

 

 

АНОНС

«Індекс публічності місцевого самоврядування: наскільки прозоро працює Миколаївська міська рада?»

 

Громадянська мережа ОПОРА запрошує журналістів на презентацію результатів всеукраїнського вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування. Захід відбудеться 11 листопада об 11:00 в приміщенні Миколаївського обласного Прес-клубу(Даля 11-А).

Протягом останніх чотирьох місяців представники мережі ОПОРА аналізували рівень відкритості, прозорості та підзвітності Миолаївської міської ради. Такі дослідження охопили усі обласні центри країни, а їх результати дозволили оцінити і порівняти публічність муніципалітетів в цілому, а також сформувати окремий рейтинг публічності міських голів, виконавчих органів та депутатського корпусу. В ході всеукраїнського вимірювання учасниками було подано більше 700 запитів на отримання публічної інформації і здійснено близько 400 моніторингових візитів.

Тож, під час заходу журналісти матимуть нагоду дізнатися, яка ж міська рада найпублічніша в Україні та яке місце в рейтингу посів Миколаїв. Про це розкажуть:

-          Трандафіл Володимир, - виконавчий директор ВМГО «Агентство економічного розвитку»

-          Ревебцов Олександр – аналітик Агентства, координатор  проекту «Вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування» в Миколаївській області.

 

 

Акредитація журналістів на місці.

Контактна особа: В’ячеслав Головченко 050-318-03-96

 

 

 

Довідково:
Порівняльне дослідження здійснюється незалежними експертами Мережі партнерів з вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування, яка ініційована Львівською командою Громадянської мережі ОПОРА. Дослідження охопило усі обласні центри України. З результатами проекту за минулий рік можна ознайомитися на веб-сторінці