Послуги, що надає Вознесенська міська рада.

29.05.2009
    Вознесенська міська рада згідно стандарту якості ISO 9001 надає мешканцям міста 89 муніципальних послуги. Послуги надаються через інформаційно-довідковий центр різними відділами згідно графіку прийому та через дозвільний центр – для суб’єктів підприємницької діяльності. Інформаційно-довідковий центр знаходиться на першому поверсі в приміщенні виконкому за адресою Площа центральна 1. Ті послуги, що не надаються в інформаційно-довідковому центрі можна отримати в управліннях та структурних підрозділах міської ради. На кожну муніципальну послугу були розроблені інформаційні картки в яких вказано – точне місце отримання послуги, перелік необхідних документів, вартість послуги, де і коли можна отримати кінцевий результат, відповідальний за виконання, законодавча підстава та порядок оскарження у разі не отримання послуги у певні строки. Інформаційні картки розповсюджуються безкоштовно, для вільного користування.
    Втілення в практику “інформаційних карток” покращило обслуговування клієнтів у сфері надання послуг та розгляду звернень. Підготовлені зразки заяв, перелік необхідних документів, визначені місця і час їх отримання, що привело до зменшення часу на надання послуги клієнту та забезпечило покращення ефективності роботи посадових осіб.
    Додатково з реєстром муніципальних послуг та інформацією про систему управління якістю надання муніципальних послуг згідно стандарту ISO 9001 можна ознайомитись на офіційному сайті міста – www.voznesensk.org в рубриці "Система управління якістю", а також на нашому сайті в рубриці "Міська рада".
    Інформація надана громадською організацією «Агентство економічного розвитку» в рамках проекту «Громадський моніторинг якості надання адміністративних послуг», який реалізується при фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».
    Розглянемо які послуги надають відділи та управління міської ради