Новини

Запит на пропозиції №1/15/05/2018

ГО «Агентство економічного розвитку» (далі по тексту Замовник), оголошує конкурс пропозицій на навчання вузькопрофільних лікарів, сімейних лікарів, відділу статистики, реєстратора КУ «Центральна районна лікарня», амбулаторій сімейної медицини роботі у програмі «Центр бізнес технологій - Медицина» у місті Вознесенську. Навчання проводиться в рамках проекту «Підвищення якості надання медичних послуг через впровадження медичних інформаційних систем у закладах охорони здоров’я Вознесенська», який впроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії».

Автор: Andrey Дата: 15.05.18
тег:

Інтенції про цьогорічний бюджетний процес

Як показав моніторинг плюсів у цьогорічному процесі бюджетування більше, ніж недоліків. Перш за все бюджет міста сформований своєчасно - проект був розроблений заздалегідь і прийнято одразу після отримання показників міжбюджетних трансфертів. І ніяких вам тимчасових розписів. 


Автор: Andrey Дата: 29.01.18
тег:

Бюджет 2018

В кінці 2017 року на Бюджетний кодекс України очікувала низка змін та нововведень, підготовлених Урядом. Одним з яких стало введення програмно-цільового методу при формуванні місцевих бюджетів на 2019 рік. 
Ефективне управління видатками бюджету є важливою частиною бюджетної політики. При цьому програмно-цільовий метод (далі — ПЦМ) є дієвим інструментом, який забезпечує планування та виконання бюджету на середньострокову перспективу, орієнтований на досягнення конкретної мети відповідно до встановлених пріоритетів. 

Автор: Andrey Дата: 21.01.18
тег: