Новини

Впровадження Європейських практик енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі України

Вже в січні 2018 року відбудеться вступна конференція, до участі в якій запрошуються всі партнерські організації проекту, представники міст (Львів, Ужгород, Харків, Миргород, Херсон, Запоріжжя, Одеса), ЗМІ, експерти та громадські активісти, які наділені потенціалом, щоб допомогти Україні імплементувати екологічні норми Угоди Про Асоціацію. На вступній конференції буде створено робочу групу проекту для координації спільної діяльності для досягнення мети проекту.

Автор: Andrey Дата: 13.12.17
тег:

08-09 грудня 2017 року в м. Миколаєві відбувся обласний семінар - обмін досвідом «ЕФЕКТИВНІ ОСББ, ЯК СКЛАДОВА РОЗВИТКУ МІСТ».

Організатором семінару є Громадська організація  «Агентство економічного розвитку» спільно з командою проекту “Київський Діалог” у м. Миколаєві.

Автор: Andrey Дата: 11.12.17
тег:

ПРЕС-РЕЛІЗ. Семінар обмін досвідом. «Ефективні ОСББ як складова розвитку міст»

Наші будинки - це наша спільна сумісна власність, але повноцінне їх утримання без співпраці з місцевою владою, вкрай важко. Сьогодні дуже важливо підтримувати та розповсюджувати кращі практики управління житловими будинками та проведення енергоефективних заходів. Сумісно розробляти та приймати участь в програмах підтримки,  як місцевих, всеукраїнських так і міжнародних. Налагодження діалогу с владою на всіх рівнях дасть поштовх в цьому напрямку.

Автор: Andrey Дата: 07.12.17
тег: