Новини

Чи залучає міська рада мешканців до бюджетного процесу та чи є відкритою інформація про бюджет Миколаєва?

34% - результат Миколаєва відповідно до попередньої оцінки рівня відкритості інформації про бюджетний процес. Такого висновку дійшли експерти Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети» за результатами моніторингу в межах проекту «Підвищення прозорості бюджетного процесу на локальному рівні», що здійснюється за підтримки МФ «Відродження».

Автор: Andrey Дата: 03.12.18
тег:

Запит на пропозиції №1/15/05/2018

ГО «Агентство економічного розвитку» (далі по тексту Замовник), оголошує конкурс пропозицій на навчання вузькопрофільних лікарів, сімейних лікарів, відділу статистики, реєстратора КУ «Центральна районна лікарня», амбулаторій сімейної медицини роботі у програмі «Центр бізнес технологій - Медицина» у місті Вознесенську. Навчання проводиться в рамках проекту «Підвищення якості надання медичних послуг через впровадження медичних інформаційних систем у закладах охорони здоров’я Вознесенська», який впроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії».

Автор: Andrey Дата: 15.05.18
тег:

Інтенції про цьогорічний бюджетний процес

Як показав моніторинг плюсів у цьогорічному процесі бюджетування більше, ніж недоліків. Перш за все бюджет міста сформований своєчасно - проект був розроблений заздалегідь і прийнято одразу після отримання показників міжбюджетних трансфертів. І ніяких вам тимчасових розписів. 


Автор: Andrey Дата: 29.01.18
тег: