Рівень задоволенності мешканців міста якістю послуг від ЖЕКу

Соціологічне дослідження
    Вознесенська міська громадська організація «Агентство економічного розвитку» в період з 1 вересня по 1 жовтня 2010 р. здійснила соціологічне дослідження "Рівень задоволенностості мешканців міста якістю послуг від КП "Єдність" (ЖЕКу)" для визначення рівня задоволеності мешканців багатоквартирних будинків якістю та повнотою послуг, що надаються КП «Єдність»(ЖЕКом).
   Соціологічне дослідження було виконане в рамках проекту «Підготовка місцевих газет та неурядових організацій до проведення моніторингу діяльності органів влади та політиків на півдні України», що виконується Одеською обласною організацією Комітету виборців України та Східно-Європейським демократичним центром завдяки підтримці програми Польська Допомога Міністерства Закордонних Справ Польщі у 2010 році та Національного фонду демократії (NED, США).
   Для даного соціологічного дослідження було використано метод опитування, що являє собою отримання інформації про об’єктивні та суб’єктивні (надати оцінку) факти зі слів опитаних шляхом анкетування.
   Об’єктом дослідження стала та частина населення, що проживає в багатоквартирних будинках м. Вознесенська та є споживачем послуг КП «Єдність».
   Було опитано 100 респондентів. Основою вибірки став список одиниць відбору – будинків, що знаходяться на балансі ЖЕКу.
   Здійснювалося опитування жителів за такими адресами: вул. Кібріка 7, вул. Кірова 33, вул. Короленко 2,4,8,10, вул. Ленінградська 9,11,13,16,17, вул. Леніна 31, вул. Синякова 22, вул. Шевченко 10, 10А, пров. Іпатових братів 7.


Сергій Аверков
Виконавчий директор
ГО „Агентство економічного розвитку ”


Загальні відомості.
(завантажити файл)