Оцінка якості функціонування системи управління якістю надання адміністративних послуг – ISO 9001-2000 в Вознесенській міській раді

Соціологічне дослідження
    Соціологічне дослідження на тему «Оцінка якості функціонування системи управління якістю надання адміністративних послуг – ISO 9001-2000 в Вознесенській міській раді» проведено Вознесенською міською громадською організацією «Агентство економічного розвитку м. Вознесенська»» в рамках реалізації проекту «Громадський моніторинг якості надання адміністративних послуг», що виконується при фінансовій підтримці Mіжнародного фонду «Відродження». У опитуванні приймали участь мешканців міста, які були отримувачами адміністративних послуг від Вознесенської міської ради та її виконавчих органів в 2008 році після впровадження системи управління якістю ISO 9001-2000.
    Головною метою дослідження є зібрати кількісну та якісну інформацію про рівень задоволеності мешканців міста якістю надання послуг Вознесенською міською радою та виявити існуючі недоліки та незручності функціонування системи управління якістю ISO 9001-2000. Зібрана інформація буде використана для розробки рекомендацій та пропозицій по вдосконаленню системи надання адміністративних послуг в м. Вознесенську.
    За даними результатами будуть розроблені та впровадженні рекомендації, які дадуть змогу підвищити якість процесу надання адміністративних послуг. Широкомасштабне вивчення суспільної думки щодо якості надання адміністративних послуг, збір пропозицій від населення та експертній аналіз процедур забезпечать об’єктивне відображення потреб громади у розроблених пропозиціях.
    Це соціологічне дослідження дозволить підвищити якість надання адміністративних послуг, та створить сприятливі умови для задоволення потреб громадян в різних сферах життєдіяльності. Планується, що в результаті удосконалення послуг скоротиться строк їх надання, зменшиться кількість документів, що вимагається і процедури стануть більш прозорими, зрозумілими, доступними та економічно вигідними для пересічних мешканців міста.
    Дякуємо всім, кого зацікавили результати цього дослідження.


Вікторія Аверкова
Виконавчий директор
ГО „Агентство економічного розвитку м. Вознесенська”