Наші дослідження

ДЕЙВ АНДРЕЙЧУК / ВИДАТНІ УКРАЇНЦІ КАНАДИ /

   Серед наших канадських земляків є чимало видатних письменників, митців, музикантів , вчених, політичних діячів та спортсменів. Оскільки я, із самого дитинства, захоплююся різноманітними видами спорту, то звісно, що мою увагу особливо привертають спортсмени. Серед них, хотілось би окремо виділити видатного хокеїста, нащадка українських емігрантів, Дейва Андрейчука.

До конкурсу канадсько-української організації O.W.L. Open World Learning з нагоди 125-річчя перших українських поселень в Канаді.

Рівень готовності мешканців багатоквартирних будинків до впровадження енергозберігаючих технологій

Соціологічне дослідження
    Cоціологічне дослідження проводилось громадською організацією «Агентство економічного дослідження» в рамках проекту «Аналіз місцевої політики енергозбереження та енергоефективності в житловому господарстві міста» метою якого є забезпечення врахування інтересів зацікавлених груп громадян в ході розробки та реалізації місцевої політики в сфері енергозбереження в житловому секторі міста.

Рівень задоволенності мешканців міста якістю послуг від ЖЕКу

Соціологічне дослідження
    Вознесенська міська громадська організація «Агентство економічного розвитку» в період з 1 вересня по 1 жовтня 2010 р. здійснила соціологічне дослідження "Рівень задоволенностості мешканців міста якістю послуг від КП "Єдність" (ЖЕКу)" для визначення рівня задоволеності мешканців багатоквартирних будинків якістю та повнотою послуг, що надаються КП «Єдність»(ЖЕКом).
   Соціологічне дослідження було виконане в рамках проекту «Підготовка місцевих газет та неурядових організацій до проведення моніторингу діяльності органів влади та політиків на півдні України», що виконується Одеською обласною організацією Комітету виборців України та Східно-Європейським демократичним центром завдяки підтримці програми Польська Допомога Міністерства Закордонних Справ Польщі у 2010 році та Національного фонду демократії (NED, США).

Оценка уровня доступа граждан к информации в сфере земельных ресурсов

Социологическое исследование

   Социологическое исследование на тему «Оценка уровня доступа граждан к информации в сфере земельных ресурсов» проведено Вознесенской городской общественной организацией «Агентство экономического развития» в рамках реализации проекта «Мониторинг доступности информации в сфере земельных ресурсов», которое реализуется при поддержке Хельсинского Фонда по Правам Человека при финансовой поддержке Open Society Institut (институт «Открытого общества» Будапешт) предоставленной через Фонд малых грантов имени Марека Новицкого. В опросе принимали участие жители города, которые были получателями административных услуг в сфере земельных ресурсов.

Согласны ли Вы с основными положениями проекта Генерального плана города Вознесенска?

Опрос
Вознесенская городская общественная организация «Агентство экономического развития» в период с 23 июля по 23 октября 2009 года проводила сбор мнений, замечаний и рекомендаций от общественности к проекту Генерального плана города Вознесенска. Для этого была разработана анкета «Согласны ли Вы с основными положениями проекта Генерального плана города Вознесенска?» и форма «Рекомендации и предложения».
    Опрос был выполнен в рамках проекта «Защита прав граждан при осуществлении планирования и застройки города», который реализовывался при финансовой поддержке Фонда им. Стефана Батория.

Оцінка якості функціонування системи управління якістю надання адміністративних послуг – ISO 9001-2000 в Вознесенській міській раді

Соціологічне дослідження
    Соціологічне дослідження на тему «Оцінка якості функціонування системи управління якістю надання адміністративних послуг – ISO 9001-2000 в Вознесенській міській раді» проведено Вознесенською міською громадською організацією «Агентство економічного розвитку м. Вознесенська» в рамках реалізації проекту «Громадський моніторинг якості надання адміністративних послуг», що виконується при фінансовій підтримці Mіжнародного фонду «Відродження». У опитуванні приймали участь мешканців міста, які були отримувачами адміністративних послуг від Вознесенської міської ради та її виконавчих органів в 2008 році після впровадження системи управління якістю ISO 9001-2000.

Стан корупції в сфері безоплатної приватизації землі Результати дослідження в м. Вознесенську у 2008 р

Моніторинг
    Вознесенською міською громадською організацією «Агентство економічного розвитку м. Вознесенська» в вересні - грудні 2008 року було проведено моніторинг ситуації та стану корупції в сфері безоплатної приватизації землі в м. Вознесенську. Моніторинг проводився в рамках проекту «Протидія корупції в сфері управління земельними ресурсами» який реалізується при підтримці проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», що виконується Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації Виклики Тисячоліття (МСС). Моніторинг складався з двох частин: аналіз ситуації в сфері безоплатної приватизації землі громадянами та аналіз ситуації в сфері безоплатної приватизації землі мешканцями міста.

Оцінка ефективності застосування посадовими особами органів місцевого самоврядування Положення про порядок безоплатної приватизації землі

Соціологічне дослідження

    Соціологічне дослідження проведено Вознесенською міською громадською організацією «Агентство економічного розвитку м. Вознесенська». У опитуванні приймали участь мешканці міста, які вже скористалися своїм правом на безоплатну приватизацію землі. Головною метою даного дослідження було визначення ефективності застосування посадовими особами Положення про порядок безоплатної приватизації землі, визначення основних недоліків в його застосуванні та формування рекомендацій по їх усуненню.

Перешкоди та прояви корупції на шляху оформлення прибудинкової території мешканцями багатоквартирних житлових будинків

Соціологічне дослідження

    Соціологічне дослідження на тему «Перешкоди та прояви корупції на шляху оформлення прибудинкової території мешканцями багатоквартирних житлових будинків» проведено Вознесенською міською громадською організацією «Агентство економічного розвитку м. Вознесенська»» в рамках реалізації проекту «Протидія корупції в сфері управління земельними ресурсами». У опитуванні приймали участь мешканці багатоквартирних будинків міста, які мають бажання оформити правовстановлюючі документи на прибудинкову територію.

Перешкоди та прояви корупції на шляху оформлення права оренди на землю.

Соціологічне дослідження
Соціологічне дослідження проводилось у лютому 2008 року. У опитуванні приймали участь мешканці міста, які вже скористалися своїм правом та оформили оренду на земельну ділянку. Головною метою даного дослідження було визначення основних перешкод та корупційних проявів на шляху оформлення землі в оренду громадянами та суб’єктами господарювання м. Вознесенська та подальше використання результатів дослідження в ході розробки рекомендацій по їх усуненню.
статистика